Strongmani z ZSŁ!

 Strongmani z ZSŁ!

Z okazji Dni Otwartych klub Smart Gym w Gliwicach zorganizował różne konkurencje sportowe. Jedną z nich było, aby jak najwięcej razy wycisnąć w ciągu dwóch minut połowę masy swojego ciała. Eliminacje miały miejsce 14 listopada i przeszły do następnego etapu po trzy osoby z każdego klubu. Finały odbyły się w Katowicach. Nasz uczeń, Szymon Bieszonowski z klasy 3 L, wycisnął 79 powtórzeń w swej kategorii i dzięki temu uplasował się na 5 miejscu. Jak sam mówi: „Wiele mi do najlepszych nie brakło, bo pierwsze miejsce zdobył chłopak, który wycisnął 102 powtórzenia, drugie miejsce było za 90 powtórzeń, a trzecie za 86”. Mamy nadzieję, że kariera sportowa naszych siłaczy: Wojtka z 3 P, Krzysia z 2 S i Szymona z 3 L nabierze rozpędu i że już wkrótce będą nas wszystkich nosić na rękach! Panowie, gratulujemy udziału w zawodach, Szymonowi 5 miejsca, a przede wszystkim całej trójce – formy!

Powiązane wpisy