Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! Tatry 2019

Tuż przed ostatnim dzwonkiem i końcem roku szkolnego klasa 2EE spędziła aktywnie czas w Tatrach.

Przedsmak wakacji poznaliśmy wędrując Doliną Kościeliską, zwiedzając Jaskinię Mroźną, spacerując po Krupówkach i degustując góralskie oscypki w Zakopanem. Potem zasłużony relaks w basenie, saunie i jacuzzi w ośrodku w Poroninie. Spalone kalorie mogliśmy nadrobić w suto zastawionej stołówce lub na grillu. Nie zabrakło oczywiście dreszczyku emocji i nutki rywalizacji podczas gier zespołowych i zabaw terenowych typu photo challenge czy w sali gier na bilardzie i piłkarzykach.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/pg/zespolszkollacznosci/photos/?tab=album&album_id=1284252961751436″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.