And the winner is…

 And the winner is…

Zakończyliśmy liczenie głosów i oficjalnie możemy przedstawić całej społeczności ZSŁ tegoroczny Samorząd Uczniowski! Po wcześniejszym zapoznaniu się z propozycjami kandydatur online oraz na tablicy przy wejściu do szkoły, wszystkie klasy oddały swoje głosy. Nad przebiegiem akcji czuwały Magda Szymanek i Basia Bieniek – wieloletnie członkinie SU, które ze względu na to, że w tym roku szkolnym są maturzystkami, mogły tylko przeprowadzić wybory i liczyć głosy (dobrze, że ich nie słyszały, tylko je liczyły 🙂 ). Przewodniczącym został Piotr Ciechanowski, a do pomocy będzie miał aż 14 członków drużyny pierścienia. Jeszcze nie było w naszej szkole tak wielu uczniów, którzy chcieliby swój wolny czas oddać na rzecz pracy dla szkoły. W tym roku oddano tylko 46 głosów nieważnych, co stanowi jedynie 11%. A oto wyniki:
Piotr Ciechanowski – 89 głosów
Amos Siekierka – 46 głosów
Natalia Urbańska – 38 głosów
Wiktoria Machel – 33 głosy
Mateusz Żywot – 31 głosów
Szymon Bieszonowski – 30 głosów
Maksymilian Gabrysiak – 29 głosów
Jakub Sklorz – 28 głosów
Dawid (Jakub) Szołtysek – 25 głosów
Kamil Czyżowicz – 22 głosy
Agata Szydło – 16 głosów
Anna Karolczyk – 12 głosów
Tomek Bednarz – 10 głosów
Natalia Reluga i Kamila Kucharczyk – każda po 7 głosów

Aby utrzymać się w Samorządzie Uczniowskim, trzeba będzie u niektórych co prawda popracować nad frekwencją i zachowaniem, ale przecież każdy zasługuje na szansę! Wykorzystajmy ją wszyscy. A teraz…? Idziemy do pracy, aby zrealizować pomysły. Nasze i Wasze 🙂

Powiązane wpisy