Tydzień walki z otyłością

 Tydzień walki z otyłością

Cytat tygodnia należy do jednego z pierwszaków: „Ale żem się obżarł tymi orzechami! Kto by pomyślał!”. W ramach kampanii, której celem jest uświadomienie sobie błędów żywieniowych, Samorząd Uczniowski zorganizował tydzień, w trakcie którego klasy pierwsze uczyły się, jak dobrze zbilansować swoją dietę.

Była prezentacja multimedialna z żywieniowymi grzechami głównymi, były pompki oraz deska. Do tego serwowano zdrowe drugie śniadanko, któremu towarzyszyła butelka wody niegazowanej.

Pierwszaki będą już wiedziały, żeby nie kupować mięsa oddzielonego mechanicznie i żeby ruszać się więcej niż tylko robić tych parę kroków na parking w trakcie długiej przerwy… A7 i A8 na kilka dni zamieniły się w konkurencję dla gliwickiej palmiarni😊

Zapraszamy do galerii!

Powiązane wpisy