24 października odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Tauron z Panią Dyrektor Iwoną Grządkowską, w którym brali udział uczniowie klasy 5E o profilu technik elektryk. Obecne były również Kierownik szkolenia praktycznego Pani Jolanta Czyż oraz Koordynator do spraw współpracy z zakładami pracy Pani Katarzyna Zamorowska.
Firmę Tauron reprezentowali Dyrektor ds. Dystrybucji Pan Roman Guła, Kierownik Wydziału Personalnego Pani Magdalena Sobczak, Kierownik Regionu Średnich i Niskich Napięć Pan Dariusz Harazin oraz Specjalista ds. Personalnych Pani Joanna Łucka.
Goście uroczyście przekazali uczniom naszej szkoły sprzęt o wartości około 10 tys. złotych, który zostanie wykorzystany na elektrycznych przedmiotach zawodowych. Firmie Tauron serdecznie dziękujemy za sprzęt, a naszym elektrykom życzymy jak najlepszego wykorzystania go podczas lekcji.