Jesteśmy dumni z naszego ucznia klasy 4 I, Jakuba Gurgula, który w tym roku szkolnym, otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Chłopak uzyskał średnią z przedmiotów 5.67, ponadto wygrywał konkursy przedmiotowe w kraju i zagranicą. Nadmienić należy, że jest niezwykle kulturalny, aktywny i zaangażowany w życie szkoły i na jego pomoc zawsze każdy może liczyć.

Wypowiedź Jakuba Gurgula: Mogę powiedzieć tyle, że zdobycie stypendium Prezesa Rady Ministrów jest w sumie moim największym dotychczasowym osiągnięciem naukowym zaraz obok tego, że w ciągu tych czterech lat ani razu nie musiałem przyjść do sali A 7 na zajęcia dodatkowe, poprawkowe lub inne wyrównawcze😊.

Bardzo się cieszę, że mam pierwszą średnią w ZSŁ i chciałbym ją utrzymać, chociaż zachęcam do pobicia rekordu😊. Oczywiście, musiałem się już od pierwszej klasy sporo napracować, aby osiągnąć ten cel. I w tym miejscu chciałbym podziękować Dyrekcji szkoły za możliwości rozwoju, wszystkim Nauczycielom, którzy mnie wspierali i kolegom, którzy mi pomagali.

Podobne Posty