Program “Europa z naszej ulicy”

 Program “Europa z naszej ulicy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie “Europa z naszej ulicy” w roku szkolnym 2022/2023. Program ma na celu:- odkrywanie przez młodzież wspólnego europejskiego dziedzictwa kulturowego i społecznego,- rozwój postawy życzliwości, otwartości i lepszego rozumienia innych narodowości,- edukowanie o Unii Europejskiej,- rozwój kompetencji społecznych młodzieży.

Program adresowany jest do zespołów młodzieży ze szkół ponadpodstawowych (od 4 do 6 osób) z całej Polski. Zadaniem młodzieży, która weźmie udział w programie, będzie przygotowanie i realizacja projektów ukazujących związki własnej społeczności ze wspólnotą europejską. Nagrodą w konkursie jest wizyta studyjna w Brukseli.

Szczegółowe zasady i formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj:

https://pcyf.org.pl/…/rea…/europa_z_naszej_ulicy/pobierz

Powiązane wpisy