Rekrutacja 2026/2027 Informacje kontaktowe Materiały dla uczniów Informacje dla rodziców Egzamin maturalny Egzamin zawodowy Nauczyciele i administracja Specjaliści szkolni Edukacja zdrowotna Twoje Dane – Twoja Sprawa Aktualności z życia szkoły Rozpoczęcie praktyk w Portugalii Wystawa prac uczniów Wyniki konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Relacja z wycieczki do Pragi Etap wojewódzki Olimpiady “Gwiezdny Krąg” Konferencja “Wspólna droga, równe szanse” Życzenia Wielkanocne Podziękowanie […]Czytaj wiecej
Wyniki wyszukiwania dla: tauron
Jak to się zaczęło? W latach powojennych wystąpił dotkliwy brak wykwalifikowanego personelu do obsługi i rozbudowy urządzeń telekomunikacyjnych. Jedyną możliwością pozyskania pracowników technicznych było ich samodzielne wyszkolenie. Dlatego w roku 1947 zostaje zorganizowany przez Dyrekcję Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach (D.O.P. i T) 2 letni kurs, którego ukończenie było równoważne ze średnim wykształceniem Technicznym, uznawanym jednak wyłącznie w jednostkach organizacyjnych resortu łączności. W okresie trwania kursu oddelegowani […]Czytaj wiecej

