Z dumą chcemy pochwalić się pracami naszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Bądź aktywny z kuratorem” pod hasłem „Świadomie, społecznie, lokalnie”. 💪🏻❤️
W kolejnym, drugim zadaniu konkursowym, „Okiem młodego ekonomisty”, nasi uczniowie stworzyli projekt „Wataha”. To doskonały przykład kreatywności, pomysłowości i przedsiębiorczości młodzieży, która z zaangażowaniem podjęła się tego wyzwania. 👏🏻✨