Czy jesteś absolwentem szkoły średniej? Ruszyła rekrutacja do Szkoły policealnej → Technik administracji oraz Technik BHP. Nie wymagamy matury!

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

 Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

03 marca br. w naszej szkole odbył się II etap (okręgowy) VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 51 uczniów z całego śląska. Uczestników i ich opiekunów przywitała p. dyrektor Iwona Grządkowska oraz przedstawiciel Uniwersytetu Gdańskiego.

Jak zawsze, młodzież naszej szkoły, stanęła na wysokości zadania, przygotowując sale i poczęstunek dla gości oraz wykazując wysoką kulturę osobistą w kontaktach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Olimpiadzie i trzymamy kciuki za wyniki, szczególnie za naszą wspaniałą szóstkę: Jakuba, Julitę, Ewelinę, Agatę, Maćka i Dawida z klasy 4L. Wyniki już niebawem 🙂

Powiązane wpisy