Leżaki i szachy

 Leżaki i szachy

ZSŁ rozwija skrzydła! Z roku na rok szkoła nam pięknieje, między innymi dzięki pomysłowym zakupom, które sprawiają, że w budynku staje się kolorowo i po prostu ciekawie! Mamy już nie tylko pufy i stół do piłkarzyków, ale tym razem z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i dzięki zaangażowaniu Pani Eweliny Gogoli, zakupionych zostało osiem logowanych leżaków, które będą obowiązkowym elementem szkolnego atrium za każdym razem, gdy pojawi się słonko. Producentem zakupionego sprzętu jest zaprzyjaźniona już z nami firma A3, której właścicielami są Państwo Szymura. Nie od dziś też wiadomo, że w ZSŁ jest wielu szachistów oraz organizowane są cyklicznie konkursy w tej dziedzinie. Od tego roku będzie jeszcze większa możliwość potrenowania strategicznego myślenia w terenie, na świeżym powietrzu, bo dzięki hojności Rady Rodziców, która jak zawsze wspomaga nasze inicjatywy, zakupione zostały także fantastyczne szachy ogrodowe, z których już można korzystać. Zapraszamy do galerii, aby zobaczyć nową odsłonę szkolnego atrium. Dziękujemy wszystkim za pomysły i wsparcie, w tym naszemu dobremu duchowi, czyli Pani Sekretarz Szkoły za pomoc logistyczno – zakupową😊

PS. Pamiętajmy, że leżaki mają ograniczone możliwości dźwigania


Powiązane wpisy