ZSŁ rozwija skrzydła! Z roku na rok szkoła nam pięknieje,
między innymi dzięki pomysłowym zakupom, które sprawiają, że w budynku staje
się kolorowo i po prostu ciekawie! Mamy już nie tylko pufy i stół do
piłkarzyków, ale tym razem z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i dzięki
zaangażowaniu Pani Eweliny Gogoli, zakupionych zostało osiem logowanych
leżaków, które będą obowiązkowym elementem szkolnego atrium za każdym razem,
gdy pojawi się słonko. Producentem zakupionego sprzętu jest zaprzyjaźniona już
z nami firma A3, której właścicielami są Państwo Szymura. Nie od dziś też wiadomo,
że w ZSŁ jest wielu szachistów oraz organizowane są cyklicznie konkursy w tej
dziedzinie. Od tego roku będzie jeszcze większa możliwość potrenowania
strategicznego myślenia w terenie, na świeżym powietrzu, bo dzięki hojności
Rady Rodziców, która jak zawsze wspomaga nasze inicjatywy, zakupione zostały
także fantastyczne szachy ogrodowe, z których już można korzystać. Zapraszamy
do galerii, aby zobaczyć nową odsłonę szkolnego atrium. Dziękujemy wszystkim za
pomysły i wsparcie, w tym naszemu dobremu duchowi, czyli Pani Sekretarz Szkoły
za pomoc logistyczno – zakupową😊
PS. Pamiętajmy, że leżaki mają ograniczone możliwości
dźwigania