Konkurs wiedzy o Prawie Pracy, BHP i działalności PIP

 Konkurs wiedzy o Prawie Pracy, BHP i działalności PIP

8.03.2024 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu wiedzy o Prawie Pracy, BHP i działalności PIP oraz historii udziału Polskich Sił Zbrojnych w walce z Niemcami hitlerowskimi w latach 1940-1945. Wzięło w nim udział 79 uczniów z klas: 5L, 5E, 4 EE, 3 L, 2A, 2I, 2L, 3 A, 2S. W etapie wojewódzkim naszą szkołę będzie reprezentował Dominik Żebrowski – uczeń klasy 4 EE.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy przydatnej przy rozpoczynaniu aktywności zawodowej i wchodzeniu na rynek pracy w połączeniu z upamiętnieniem najważniejszych wydarzeń z historii. Organizatorem konkursu jest kręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach. Partnerem jest Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach.

Powiązane wpisy