Konkurs wiedzy o Prawie Pracy, BHP i działalności PIP oraz historii Powstań Śląskich 2021

 Konkurs wiedzy o Prawie Pracy, BHP i działalności PIP oraz historii Powstań Śląskich 2021

14.05.2021 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach odbył się finał konkursu wiedzy o prawie pracy, bhp i działalności Państwowej Inspekcji Pracy oraz historii Powstań Śląskich. Jednym z finalistów był uczeń naszej szkoły Kamil Dziendzioł – klasa 1E, który uzyskał tytuł finalisty.

Laureatom nagrody wręczyli: Okręgowy Inspektor Pracy Piotr Kalbron wraz z partnerem konkursu Dyrektorem Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach Andrzejem Sznajderem. 

W wydarzeniu uczestniczyli również Pan Wojciech Szarama Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Duda – Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, Koordynator Sekcji Prewencji i Promocji w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach Nadinspektor Pracy Katarzyna Bzdura oraz Ksiądz Proboszcz Ireneusz Tatura, Duszpasterz Ludzi Pracy.

Powiązane wpisy