Czy jesteś absolwentem szkoły średniej? Ruszyła rekrutacja do Szkoły policealnej → Technik administracji oraz Technik BHP. Nie wymagamy matury!

Konkurs na memy pt. „Poznaj zawody szkolnictwa branżowego”

 Konkurs na memy pt. „Poznaj zawody szkolnictwa branżowego”

Śląski Kurator Oświaty zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych, uczniów branżowych szkół I stopnia oraz technikum woj. śląskiego do udziału w konkursie na MEMY pt. „Poznaj zawody szkolnictwa branżowego”.

Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, kształcenia zawodowego i promowanie wiedzy o rynku pracy.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie memów promujących wybrany zawód. Prace powinny odzwierciedlać wiedzę uczniów na temat przedstawionego przez nich zawodu. Prace konkursowe – memy – z wykorzystaniem max. 3
zdjęć/ilustracji/grafiki dotyczących jednego zawodu należy wykonać w formacie pdf/jpg w rozmiarze nie większym niż A-4.

Więcej informacji: tutaj

Prace należy dostarczyć w terminie do 14 kwietnia. Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym/ wojewódzkim. Prace proszę dostarczać do P. Katarzyny Bierkowskiej osobiście lub na pocztę k.bierkowska@zsl.gliwice.pl

Powiązane wpisy