Konkurs “Elektryka z Tauronem”

W kwietniu 2024 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu “Elektryka z Tauronem”. Wyróżniono dwie prace naszych uczniów. Dziękujemy firmie Tauron za wsparcie i sponsorowanie nagród. Szczegóły w krótkim filmiku i opisie do niego:

https://www.youtube.com/shorts/GhFRgiS4CIg

Powiązane wpisy