Karnawałowy Szał Językowy

 Karnawałowy Szał Językowy

Było grubo i na bogato!

Tłusty czwartek połączony z corocznym Karnawałowym Szałem Językowym to już mała tradycja w Zespole Szkół Łączności. W tym roku w naszym dyktandzie wzięło udział 27 uczestników z różnych klas! Poziom prac był niezły, biorąc pod uwagę trudność wykonania zadania. Młodzież musiała się bowiem zmierzyć z nie odpartą przez organizm szarżą wirusów, która w czwórnasób chwacko zaatakowała charcim skokiem Hanię. Horda ohydnych, krwiożerczych bakterii, żgając dziewczynkę, spowodowała zuchwałą akcję. Jednak szast – prast i Hania wyzdrowiała, a uczestnicy dyktanda, którzy w tej historii zrobili najmniej błędów to: Kewin z 2b (6 błędów), Michał z 1 LG (7 błędów) oraz Tomek z 1 E (10 błędów). Gratulujemy!

Po wysiłku intelektualnym przyszedł czas na pączki, po których długo jeszcze oblizywaliśmy palce. Zapraszamy na kolejny KSJ w przyszłym roku!

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.