Crazy lazy corner w ZSŁ!

 Crazy lazy corner w ZSŁ!

W świetlicy szkolnej Samorząd Uczniowski postanowił dla wszystkich zorganizować tzw. „Crazy lazy corner”. Znajdują się tam piękne i niezwykle wygodne siedziska z barwami szkoły (wielkie podziękowania ślemy do drukarni A3 oraz jej reprezentantki, Pani Eweliny Gogoli) oraz stół do gry w piłkarzyki (tu ukłony składamy w kierunku Pani Sekretarz, Anny Barańskiej, która pomogła nam w zamówieniu). Do tego chłopcy stworzyli stolik kawowy, na którym wszyscy członkowie SU złożyli pamiątkowe podpisy w formie łapek. Wisienkę na torcie stanowi regał z gazetami i książkami, który został zagospodarowany dzięki Pani Wicedyrektor Anicie Pichowskiej, Pani Jolancie Czyż i Pani Katarzynie Listwan. To wszystko nie udałoby się, gdyby nie wsparcie naszej Rady Rodziców, która udzieliła nam stosownych funduszy oraz Pani Dyrektor Iwony Grządkowskiej, która dała nam zielone światło do organizacji przedsięwzięcia. Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy do strefy relaksu w ZSŁ!

PS. Piłeczkę do gry należy wypożyczyć na portierni, wpisując się na listę.

Powiązane wpisy