BohaterON w twojej szkole

 BohaterON w twojej szkole

W miesiącu październiku i listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie – BohaterON w twojej szkole. Młodsze klasy, zostały zapoznane z podstawowymi wiadomościami na temat Powstania Warszawskiego. Klasy brały udział w lekcjach na temat: codzienność podczas Powstania Warszawskiego.

Zobaczyli zaproponowany film pt. Głód, brud i wesela – codzienność podczas Powstania Warszawskiego.

Uczniowie klas: 1 A , 1 I i 1 L złożyli życzenia Powstańcom Warszawskim dokonując wpisów na portalu www. dumnizpowstańców.pl – nowym, wirtualnym miejscu pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim.

Celem akcji jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im pocztówek i listów z życzeniami oraz podniesienie wiedzy i świadomości uczniów na temat Powstania Warszawskiego.

Opiekun: Krzysztof Wolny

Powiązane wpisy