Projekt „Bijemy rekordy” i akcja charytatywna

 Projekt „Bijemy rekordy” i akcja charytatywna

Z dumą chcemy pochwalić się pracami naszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Bądź aktywny z kuratorem” pod hasłem „Świadomie, społecznie, lokalnie”. 💪🏻❤️

W ramach zadania „Bijemy rekordy” młodzież wzięła udział w ogólnorozwojowych ćwiczeniach lekkoatletycznych, motywując siebie nawzajem do bicia rekordów zarówno sportowych, jak i emocjonalnych. Dodatkowo każdy chętny mógł wesprzeć szczytny cel, wpłacając symboliczną kwotę na pomoc osobom chorym na raka.

Trzymajcie kciuki za naszych uczniów – wyniki zostaną ogłoszone 5 czerwca 2026 roku! 👏🏻❤️

Powiązane wpisy