Czy jesteś absolwentem szkoły średniej? Ruszyła rekrutacja do Szkoły policealnej → Technik administracji oraz Technik BHP. Nie wymagamy matury!

Badminton w ZSŁ

 Badminton w ZSŁ

Niedawno w naszej szkole odbył się turniej gier singlowych w kategorii męskiej i żeńskiej. Do rozgrywek przystąpiło blisko 50  osób z których mogliśmy wyłonić przyszłych reprezentantów naszej szkoły w zawodach międzyszkolnych. Najlepszymi badmintonistami są: Jan Jonda, Kamil Golba i Szymon Gąsowski. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się: Agata Szydło, Aleksandra Kozioł i Żaneta Zwiernik.

Ostatecznie reprezentacja chłopców zajęła 3 miejsce w zawodach powiatowych w badmintonie drużynowym, których byliśmy organizatorem. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za wspólną rywalizację sportową, pomoc przy organizacji turnieju i już dziś zapraszamy Was do kolejnych rozgrywek szkolnych tym razem  z  gier podwójnych

Jolanta Olechowska-Wanicka i Michał Lachowicz.

Powiązane wpisy