Zajęcia w klubie fitness ICON

We wtorek 27 listopada 2018 klasa I EE w ramach lekcji wychowania fizycznego brała udział dzięki uprzejmości ICON Fitnessczyli Klubowi Icon Fitness Stara Poczta Gliwice w treningu z trenerami przygotowania fizycznego. Ten klub fitness jest umiejscowiony w budynku starej poczty w Gliwicach, stąd jej nazwa. Uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z pracą trenerów personalnych oraz zobaczyć jak można dbać o swoją sprawność fizyczną i jak aktywnie spędzać czas wolny. Zajęcia były bardzo intensywne ale prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze i z fachowym instruktarzem. Wiele kropel wylanego potu pozwoliło również poznać uczniom lepiej swoje ciało i określić poziom jego sprawności. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie z Klubem Icon Fitness Stara Poczta Gliwice ale i tak za to co mogli uczniowie podczas tej wizyty zobaczyć bardzo dziękujemy 🙂 Klasa była na tych zajęciach pod opieką nauczycieli: Pana Mirosława Witkowskiego i Pana Michała Lachowicza

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1151662825010451&type=1&l=6ac35c9d05″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.