Do finału (III etapu) XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (najbardziej uznanego konkursu logistycznego dla szkół średnich w kraju) organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu przeszła Uczennica klasy 3S Wiktoria Jałmużniak.

Wiktoria jako jedyna dostała się do finału ze wszystkich gliwickich szkół, a ze swojego okręgu, jako jedna z sześciu i jest w gronie 59-ciu finalistów z całego kraju).

Prestiż olimpiady potwierdza zainteresowanie nią wśród Uczniów (kilka tysięcy uczestników na pierwszym etapie z całej Polski) jak i świata biznesu (w kategorii złotych sponsorów m.in.: Arvato Supply Chain Solutions świadczący w Polsce kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie logistyki kontraktowej, Dachser operator logistyczny z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, DPD Polska – drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie, czy też fundacja GS1 Polska jedyna instytucja upoważniona do przyjmowania firm i instytucji z Polski do Systemu GS1 oraz do nadawania im uprawnień do stosowania kodów kreskowych, a także JAS-FBG wiodący operator branży TSL czy znane powszechnie podmioty jak Still, Timocom, DHL, Global Logistics, GLS).

Trzymajmy kciuki za Wiktorię podczas finału, który odbędzie się w Poznaniu 19 marca 2020 roku!!!
Jakub Jaroszyński

Podobne Posty