Wizjonerzy sztuki z ZSŁ

Kolejny już raz uczniowie ZSŁ prezentują w A 7 najlepsze prace wykonane siłą ich rąk. W tym roku dominowały tematy ekologii, uzależnień, niebezpieczeństw XXI wieku, vanitas i uczuć. Niektóre rzeźby naszych uczniów świecą, inne grają, jeszcze inne się poruszają. Na pewno do ich stworzenia fantazji nie zabrakło!

Rzeźby wykonane zostały z przeróżnych materiałów: niektórzy do ich stworzenia wykorzystali młodsze rodzeństwo (biedna siostra Alicji), inni postanowili zrobić body art, jeszcze inni postawili na taką abstrakcję, że sami autorzy nie wiedzieli, co mieli na myśli. Najważniejsze jednak były: pomysłowość, zaangażowanie i jak zwykle – dobra zabawa😊

Może kiedyś te prace staną się cenne, a ich autorzy sławni…? Tego wszystkim autorom prac serdecznie życzymy!

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/pg/zespolszkollacznosci/photos/?tab=album&album_id=1286671034842962″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.