Wieczór filmowy

Były dwa filmy – jeden nauczycieli, drugi nasz, były pizze i ciepłe herbatki, bo to w końcu dla niektórych 12 godzin w szkole i była fajna atmosfera. W piątek, 25 stycznia od godziny 15.00 celebrowaliśmy pierwszy w tym roku wieczór filmowy! Organizatorem inicjatywy był Samorząd Szkolny, który w ten sposób zrealizował kolejny punkt ze swoich planów wyborczych.

W optymistycznym założeniu miał to być wieczór horrorów, dlatego też Pani Katarzyna Listwan przygotowała dla nas czterogodzinny pokaz „Potopu”, ale ostatecznie zarzucono ten niecny pomysł (to chyba dzięki interwencji drugiej opiekunki, Pani Magdaleny Kluby, która mogłaby nie znieść tylu godzin z waćpannami i waćpanami) i wyemitowano „Pręgi” Magdaleny Piekorz (tak, przyda się do matury) oraz jakiś romanso – smutas na podstawie Nicholasa Sparksa (dziękujemy Asiu), którego spoiler regularnie  szeptem wygłaszała Marlenka?. Obydwa filmy łączył motyw ojca i jego trudnej relacji z synem.

Gdy były „sceny miłości”, Pani Listwan zasłaniała ekran, a my na wszelki wypadek grzecznie odwracaliśmy głowy. Przecież nie wypada patrzeć w szkole na całujące się pary! Nawet Kewin dodatkowo zamykał oczy (wierzymy, że nie z rozmarzenia), a Wojtek pełen zdegustowania, z przerażenia musiał trzymać Joasie za rękę!

Uczestniczyło w spotkaniu 32 uczniów, co przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie z filmem – tym razem odbędzie się ono wiosną, w formie maratonu pt.: „Noc z Harrym Potterem”.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1193964040780329&type=1&l=cf39222b32″]Zobacz album na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.