Warsztaty językowo-kulturowe

W ramach porozumienia o współpracy zawartego z Katedrą Międzynarodowych Studiów Polskich 18 listopada odbyły się na Uniwersytecie Śląskim warsztaty językowo-kulturowe dla uczniów klasy II b i II c, pracujących we wspomnianym projekcie pod nadzorem pani Ewy Grynickiej i pana Przemysława Słowika.

Młodzież, poprzez zabawę, poznawała tajniki egzotycznych języków: kazachskiego, kirgiskiego i tureckiego. Zajęcia prowadzili obcokrajowcy, którzy z zapałem opowiadali również o obyczajach i tradycjach swoich krajów. Równie wielki entuzjazm okazywali nasi uczniowie, czego dowodem galeria zdjęć, do obejrzenia których zapraszamy.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.532398063603600.1073741829.531530830356990&type=1&l=a1fc514766″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

6 Comments

  • blorpazort

  • ../../../../../etc/passwd

  • ../etc/passwd

  • blorpazort

  • blorpazort

  • blorpazortValueOne
    Injected-Header:ValueTwo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.