Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

W imieniu organizatorów składam gorące podziękowania za jakiekolwiek – finansowe czy rzeczowe – wsparcie naszej Akcji Szlachetna Paczka. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać i kupić wszystkie potrzebne Pani Wandzie rzeczy. W sumie uzbierało się tego 18 kartonów (żywność, środki czystości, odzież, buty, pościel, lodówka, radio). Dziękuję także tym, którzy w mikołajkowy piątek pomogli przy pakowaniu naszych paczek. Wolontariuszka, która dowiozła do domu Pani Wandy przygotowane przez nas prezenty napisała: “Pani Wanda ogromnie ucieszyła się i wzruszyła z danych jej podarunków i była szczęśliwa. Cały czas dziękowała i jednoczenie była w lekkim szoku, że aż tyle było rzeczy, które zajęły całą przestrzeń kuchenną”. Dzięki Waszej  pomocy potrzebujący człowiek będzie miał szczęśliwe święta. Myślę, że dzięki takim działaniom tradycyjne puste miejsce przy Wigilijnym stole nie będzie pustym znakiem, ale żywa osoba Pani Wandy z wdzięcznością będzie duchowo przy tym stole obecna.

Pozdrawiam Świątecznie życząc Wam Wszystkim  PEŁNYCH DOBRA ŚWIĄT

Piotr Magosz – katecheta

Podobne Posty