Szlachetna Paczka 2019

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice uczniów:

Jak co roku razem, jako Społeczność Szkoły, chcemy wziąć udział w Akcji Szlachetna Paczka. Wokół nas żyją ludzie naprawdę potrzebujący, egzystujący na granicy skrajnej biedy, którzy najczęściej nie z własnej winy znaleźli się w takiej sytuacji. Pomóżmy w tym roku Pani Wandzie – 82 letniej samotnej, schorowanej staruszce – spróbujmy przez nasze otwarte serca odmienić jej życie.

Opis sytuacji życiowej Pani Wandy znajdziecie tutaj. Wszystkie potrzebne wybranej przez nas osoby rzeczy i produkty znajdziecie tutaj. Pamiętajmy, że nasza akcja trwa tylko do 6 grudnia (czwartek). W piątek 7 grudnia w Sali B-12 – pakujemy Paczkę. W ciągu najbliższych kilkunastu dni wolontariusze z Samorządu Szkolnego będą wielokrotnie odwiedzali Was w klasach przypominając o potrzebach wybranej przez nas osoby. Będą zbierali do skarbonki pieniądze na najdroższe z wymienionych przedmiotów: lodówkę, odzież, obuwie.

Bądźmy ofiarni – odmieńmy wspólnie los Pani Wandy!

Pomóżmy jej uwierzyć w dobroć człowieka.
Organizatorzy: Samorząd Szkolny i katecheci

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.