Gorąco zachęcamy Wszystkich Uczniów i Nauczycieli naszej szkoły do zaangażowania w tegoroczną akcję „Szlachetna Paczka”. Wraz z Samorządem wybraliśmy w tym roku słabo sytuowaną Rodzinę złożona tylko z trzech osób, która ze względu na niskie dochody i wysokie koszty wynajmowania mieszkania często nie może sobie pozwolić na kupowanie podstawowych produktów żywnościowych i higienicznych. Jeśli możecie i chcecie – to pomóżmy im razem. Dla nas to niewiele, a dla nich nieoceniona pomoc. Pełny spis potrzebnych wybranej Rodzinie rzeczy znajdziecie w załączniku „Potrzeby Rodziny”. Szczegóły dotyczące odbiorców naszej pomocy dla tych, którzy chcieliby więcej się o nich dowiedzieć, znajdziecie w załączniku „Opis Rodziny”. Nasza Akcja trwa do czwartku 6 grudnia, w piątek 7 grudnia – pakujemy paczkę w sali B-12, w sobotę 8 grudnia zawozimy paczki do magazynu. Dary przynosimy do sali B-12 lub do pokoju nauczycielskiego, gdzie będzie stał opisany Logo Szlachetnej Paczki karton. Dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie.

Piotr Magosz i Samorząd Szkolny

Potrzeby Rodziny
Opis Rodziny

Podobne Posty