Sukces w olimpiadzie logistycznej

Znowu młodzież naszej szkoły udowodniła, że potrafi! Uczniowie ZSŁ odnieśli spektakularny sukces w olimpiadzie logistycznej, w której startowało aż 4500 młodych ludzi. Laureatami zostali Mateusz Wyleżoł i Łukasz Blacha z klasy 4 L, zaś finalistami Filip Górny i Kacper Szombierski z klasy 4L. Chłopcy prezentowali wspaniały poziom – opłacało się, bo nagrody były naprawdę atrakcyjne: indeksy Uniwersytetu Gdańskiego oraz sprzęt elektroniczny, słuchawki bezprzewodowe, bluzy i inne gadżety ufundowane przez sponsorów. Ponadto nasi Łącznościowcy mieli okazję zwiedzić rekreacyjnie Gdańsk oraz zawodowo lotnisko wraz z jego infrastrukturą (oczywiście z punktu widzenia logistycznego).

Liczymy na następne sukcesy naszych zawodowców!

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.