Szlachetna Paczka – Podziękowania

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi: Uczniów i ich Rodziców, Nauczycieli, a także Absolwentów udało nam się w 100% zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny. W sumie na naszą Paczkę złożyło się 14 kartonów zapełnionych żywnością, środkami czystości, odzieżą, butami, pościelą oraz artykułami szkolnymi, jak również wersalka, wykładzina PCV i tona węgla podarowana przez Rodziców naszego ucznia. Do naszych skarbonek zebraliśmy w sumie 1250 zł, które w całości zostały wydane na wykładzinę, kurtki zimowe, spodnie, buty, pościel oraz żywność i zabawki.

Szczególne podziękowania składamy także wolontariuszom z klas licealnych jak i technikum, którzy w piątek pakowali nasze paczki. Każde DOBRO uczynione przez Was dzisiaj – kiedyś do Was wróci. Niech ono owocuje.
Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych Radości Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy Szlachetnej Paczki

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1066818596662932&id=1033214280023364″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.