Mistrzostwa ZSTiO w Piłce Ręcznej

W Mistrzostwach ZSTiO w Piłce Ręcznej wzięło udział 11 zespołów klasowych. Młodzież rozegrała wiele interesujących spotkań prezentując zaciętość oraz taktyczne urozmaicenie. Turniej odbył się 21 marca br., i oprócz młodzieży na polu gry zgromadził licznie sympatyków kulturalnego kibicowania. Bardzo cieszy mnie fakt, iż podczas bezpośrednich konfrontacji z przeciwnikiem mogliśmy dostrzec wiele osób o ponadprzeciętnych umiejętnościach ruchowych.

W efekcie końcowym na podium stanęły reprezentacje klas:
1 miejsce – 2L
2 miejsce – 3E
3 miejsce – 4s

A oto skład zwycięskiej drużyny: Tim Dariusz, Zubek Denis, Borkowski Szymon, Owczorz Grzegorz, Wolany Damian, Górny Filip, Hajok Łukasz, Kiempa Artur, Maksymowicz Patryk.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnej organizacji turnieju dziękuję…JO-W.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/pg/zstiogliwice/photos/?tab=album&album_id=771050043071733″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.