Młodzież ZSŁ w Gliwicach dnia 23 lutego br., zajęła 1 miejsce w Mistrzostwach Gliwic w Badmintonie. W kolejnym etapie dnia 28 marca br., czyli w Zawodach Rejonowych w Badmintonie również zajęli 1 miejsce. Zaprezentowali się oni świetnie w Półfinałach Wojewódzkich Licealiady 6 kwietnia br., w Bytomiu pokonując rywali zaciętą i interesującą walką. Zajmując również 1 miejsce awansowali do Finałów Wojewódzkich Licealiady, które niebawem odbędą się w Radzionkowie.

Nasi uczniowie prezentowali się w grze singlowej oraz deblowej. W Bytomiu rozegrali oni łącznie 13 spotkań, które bezpośrednio przełożyły się na sukces drużynowy. Reprezentację ZSŁ tworzyli: Michał Zaradzki z 4S, Dawid Kwaśniok z 4E oraz Mariusz Pietrzyk z 1 EE.

Gratuluję, Jolanta Olechowska-Wanicka.

Zobacz relację zdjęciową na Facebooku

Podobne Posty