Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce

W dniu 19 kwietnia zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Szkoły w Siatkówce.
Do rozgrywek zgłosiły się reprezentacje 16-u klas, które od początku marca rozgrywały mecze grupowe , a później najlepsza ósemka uczestniczyła w fazie pucharowej.

W dzisiejszych meczach o miejsca na podium rozgrywek najpierw spotkały się reprezentacje klas 3L i 2S, które walczyły o trzecie miejsce. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla klasy 3L (25:21 i 25:17)
Skład klasy 3L
Borkowski, Gałka, Górny, Kolarczyk, Kwiatkowski, Owczorz, Szombierski, Tim,Wolany i Zubek

W meczu finałowym spotkały się klasy 4EE i 2 EE, które pokazały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności oraz niesamowite zaangażowanie. Po dramatycznym i emocjonującym pierwszym secie, który zakończył się wynikiem 32:30 , w drugim secie zadecydowało już doświadczenie maturzystów, którzy wygrali tego seta 25:19 i tym samym cały mecz 2:0

Skład drużyny 4EE
Michał Gralla, Dawid Kwaśniok, Piotr Mainka, Sebastian Marcinek,Robert Smolarz, Krzysztof Łabiak, Rafał Strzelczyk, Paweł Białek Patryk Kionka

Klasę 2EE reprezentowali :Mizera,Dudek,Kowal,Strużek,Dopkun,Kocur,Matuszek,Bogacki

Gratulacje dla zwyciężców oraz wszystkich uczestników turnieju

Michał Lachowicz

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.975984889244913.1073741973.531530830356990&type=1&l=533190e502″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]