Mamy to! Nowy Samorząd Szkolny już się ukonstytuował!

19 września, dwa dni po agresji ZSRR na Polskę w 1939 roku, zorganizowaliśmy wybory do Samorządu Szkolnego. Starowało 9 wspaniałych młodych ludzi, z czego każdy z nich uzyskał wystarczającą liczbę głosów, aby stać się pełnoprawnym członkiem grupy reprezentującej uczniów Zespołu Szkół Łączności. Całe przedsięwzięcie odbyło się w atmosferze przypominającej to, iż obchodzimy w tym roku stulecie odzyskania niepodległości.

Nasza demokracja jest młoda, ale jest, zaś uczniowie sprawę wyborów potraktowali poważnie. Głosowali także nauczyciele oraz Pan Dyrektor, którzy chętnie włączyli się w akcję. To zaś udowadnia, że w ZSŁ potrafimy ze sobą współpracować!

Oddano jedynie 23 nieważne głosy (zamiast krzyżyka – serduszka przy nazwiskach niektórych kandydatów). Wyniki przedstawiają się następująco:

  1. Natalia Kasperek – 103 głosy – PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY – bardzo doświadczona w tej kwestii, gdyż dzierżyć to stanowisko będzie w tym roku szkolnym kolejny już raz.
  2. Marcin Kafanke – 68 głosów – I ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SZKOŁY – sam był zdumiony wynikiem
  3. Szymon Bogacki – 46 głosów – II ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SZKOŁY – ostatnia taka funkcja przed przyszłoroczną maturą…
  4. Julia Stachowicz – 45 głosów – SKARBNIK SZKOLNY – o mały włos i byłoby stanowisko wyżej…
  5. Krzysztof Tkocz – 42 głosy – CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO – świetny wynik, biorąc pod uwagę fakt, iż Krzysiu jest tegorocznym pierwszakiem!
  6. Marek Ulfik – 28 głosów – CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO
  7. Waleria Walczak – 25 głosów – CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO
  8. Paulina Florian – 18 głosów – CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO
  9. Daria Lampa – 16 głosów – CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Teraz, gdy pył po wyborach już opadł, skupić się należy na realizacji haseł wyborczych, aby  nie okazały się tylko kiełbasą wyborczą… Bo nie każdy dobrze trawi takie mięso?

Zapraszamy wszystkich do współpracy!

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1111407275702673&type=1&l=9fb77433fe”]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.