Lubi-my-się – Dzień Nauczyciela w ZSŁ

14 października to ważne święto – Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski podziękował wszystkim Nauczycielom, Dyrekcji i pracownikom szkoły za ich trud pracy i poświęcenie się każdego dnia. Do akcji przyłączyli się uczniowie klasy 4 I drukując breloczki i spersonalizowane ołówki (dziękujemy Panowie😊).

Odnosimy wrażenie, że tym razem nie było osoby, której nie spodobałaby się inicjatywa Samorządu. Wszyscy otrzymali symboliczny słodki poczęstunek, mówiący, że lubimy się – lubimy naszych Nauczycieli, Dyrekcję oraz pracowników ZSŁ, zaś szarlotka babci Filipa i czekoladowe ciasto Asi były dopełnieniem tego przedsięwzięcia.

Przygotowanie imprezy było ogromnym wyzwaniem logistycznym, trzeba było też poświęcić dużo czasu i uwagi temu, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego cieszą słowa uznania, uśmiechy i słowa pełne życzliwości w stosunku do członków Samorządu Uczniowskiego. Jeszcze raz życzymy wszystkim Nauczycielom, Dyrekcji oraz pracownikom szkoły: wszystkiego, co najlepsze!

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.