31 maja w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka. odbyła się gala podsumowująca międzyszkolny konkurs pt. “Rok szkolnej Aktywności 2019” zorganizowana przez GCOP (Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych). W konkursie brało udział kilkanaście szkół gliwickich.

Nasi wolontariusze startowali w dwóch kategoriach: działania długofalowe- współpraca z hospicjum oraz wydarzenie – PKO Silesia Maraton.

Nasza szkoła została Laureatem w dziedzinie wydarzenie, gdzie uczniowie ZSŁ byli wolontariuszami podczas PKO Silesia Maraton. Nagrodą jest wyjazd 12 wolontariuszy do Enargylandii, największego w Polsce rodzinnego parku rozrywki. W nagrodę pojadą najbardziej aktywni wolontariusze naszej szkoły.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy i gratulujemy, gdyż sukces osiągnęliśmy poprzez wspólną i bezinteresowną działalność charytatywną.

Zobacz relację zdjęciową na Facebooku

Podobne Posty