III Międzyszkolny Turniej Robotów Lego Mindstorms

W środę, 23.03.2016r. dwie drużyny Szkoły brały udział w III Międzyszkolnym Turnieju Robotów Lego Mindstorms.
Do konkursu przystąpiło 16 drużyn. Poziom tegorocznej imprezy był naprawdę wysoki a drużyny doskonale przygotowane. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i nie obyło się bez dogrywek. Drużyna z klasy 2x rywalizowała w kategorii SUMO, drużyna z klasy 3k rywalizowała w kategorii LABIRYNT zajmując trzecie miejsce.

Wyniki zmagań

Kategoria SUMO:
I Miejsce: X LO Katowice
II Miejsce: ZSPM Katowice
III Miejsce: ZS 4 Tychy

Kategoria LABIRYNT:
I Miejsce: X LO Katowice
II Miejsce: I LO Mikołów
III Miejsce: ZSTiO Gliwice

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.586426288200777.1073741859.531530830356990&type=3″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Organizatorem konkursu była Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach: www.wsti.pl

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.