Otóż i ZSŁ ma swoich przedstawicieli w Młodzieżowej Radzie Miasta. Jesteśmy już po pierwszej sesji, która odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Gliwicach. Po przywitaniu całej grupy przez
poprzedniego zastępcę przewodniczącego „młodzieżówki”, odbyły się standardowe formalności.

Następnie, po uprzednim przedstawieniu programów wyborczych, wybraliśmy spośród naszego grona władze. Spotkanie trwało aż 3 godziny i uczestniczyło w nim około 30 osób. Carl Bard powiedział: Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy
może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie. Tak właśnie jest a naszymi pierwszakami – Krzysztof Tkocz oraz Szymon Mucha są na początku drogi, próbują stworzyć nowe treści, aktywnie działając i pokazując młodym, że można wolny czas spędzać ambitnie i niekonwencjonalnie, np. pracując dla dobra ogółu.


Panowie, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko Was wspierać! Jesteśmy z Wami!

Podobne Posty