Festyn Sportowy

W dniu 13 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się Festyn Sportowy, w którym uczestniczyli uczniowie Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 10 oraz uczniowie klas pierwszych ZSTiO Gliwice. Podczas turnieju zawodnicy rywalizowali w piłce nożnej, siatkówce, tenisie stołowym i badmintonie.

W turnieju piłki nożnej najlepsi okazali się uczniowie ZSTiO , wyprzedzając reprezentacje GM nr 10 i GM nr 3.

W turnieju siatkarskim, gospodarze także okazali się niegościnni i zajęli pierwsze. Drugie miejsce zajęła reprezentacja GM nr 10, a trzecie GM nr 3.

W turnieju badmintona w kategorii dziewcząt wygrała Alicja Paradziej, reprezentująca GM nr 3, Drugie miejsce zajęła Emilia Zięba,a najniższe miejsce na podium zdobyła Agnieszka Ślusarek (obie z GM nr 3) W kategorii chłopców najlepszy okazał się Wojciech Mikos (ZSTiO Gliwice), Drugie miejsce zajął Karol Prajs z GM nr 3, a trzecie Kuba Telenga, także z GM nr 3.

W turnieju tenisa stołowego chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Stefaniak z ZSTiO , drugie Michał Jagoda z GM nr 3, a trzecie Andrzej Starkman

W rywalizacji dziewcząt najlepsza okazała się Oliwia Walawender z GM nr 3, druga była Nikola Soczyńska, a trzecia Nikola Soczyńska (obie z GM nr 10)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.817444585098945.1073741932.531530830356990&type=1&l=3c1cc07125″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]