Chłopy, ach te chłopy….

Jak co roku, 30 września obchodziliśmy w ZSŁ Dzień Chłopaka. Były cytaty motywacyjne, ciekawostki, a przede wszystkim dużo słodkości! Dziewczęta zarówno z Samorządu Szkolnego, jak i z zespołów klasowych bardzo się postarały, doceniając fakt, że wokół uczy się tylu chłopców. Z okazji Waszego święta, życzymy Wam dużo siły  i wiary w siebie. Pamiętajcie także o tym, że bycie mężczyzną nigdy nie powinno oznaczać, że nie można się zachowywać po rycersku (José Saramago)

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/pg/zespolszkollacznosci/photos/?tab=album&album_id=1373326082844123″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.