W najbliższy weekend nauczyciel WF naszej szkoły Pan Mirosław Witkowski wystartuje w Berlinie w jednym z największych na świecie maratonów na rolkach.

Organizowany przez SCC EVENTS, BMW BERLIN-MARATHON Inline Skating to wielki finał sezonu. W najbliższy weekend września ponad 9000 zawodowych i amatorskich rolkarzy pojmuje stolicę Niemiec i cieszy się 42.195 kilometrami bez samochodów w mieście. 300 000 widzów na trasie i pełne trybuny za Bramą Brandenburską obiecują wyścig pełen emocji. Jako finałowy etap WORLD i GERMAN INLINE CUP, największy i najszybszy maraton na rolkach na świecie przyjmuje uczestników z ponad 60 krajów, którzy zmieniają weekend w międzynarodowy festiwal na kółkach. BMW BERLIN-MARATHON to więcej niż wyścig – i można to zauważyć na każdym rogu.

Życzymy powodzenia!

Podobne Posty