1 września – pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2019/2020

Wrzesień to wyczekiwany przez wszystkich uczniów i  nauczycieli czas, kiedy wracamy ze słonecznych plaż i górskich ścieżek w mury szkolne? W tym roku szkolnym młodzieży w ZSŁ jest więcej niż zwykle. W klasach pierwszych uczą się bowiem zarówno uczniowie, którzy skończyli gimnazjum, jak i ci, którzy skończyli szkołę podstawową. Rozpoczęcie wspólnej pracy świętowaliśmy razem uczestnicząc w uroczystej akademii, podczas której upamiętniliśmy wszystkich, którzy podczas II wojny światowej walczyli o to, abyśmy my dzisiaj mogli cieszyć się wolnością. 1 września 2019 minęła 80 rocznica wybuchu II wojny światowej – napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę. 

Wychowawcami klas pierwszych zostali:

Pani Iwona Gierszal – wychowawczyni klasy 1 A po gimnazjum

Pani Małgorzata Różańska – wychowawczyni klasy 1 E po gimnazjum

Pan Dariusz Lipski – wychowawca klasy 1 L po gimnazjum

Pani Ewa Kwaśniok – wychowawczyni klasy 1 A po szkole podstawowej

Pani Katarzyna Bierkowska – wychowawczyni klasy 1 E po szkole podstawowej

Pan Jakub Jaroszyński – wychowawca klasy 1 L po szkole podstawowej

Spotkanie uświetnili swoimi artystycznymi występami uczniowie klasy 2 B. 

Za nami dwa miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji. Ale nie upadajcie na duchu! Czas szybko mija! Pamiętajcie o tym, że rok szkolny trwa tylko dziesięć miesięcy, a potem znów – wymarzone wakacje!

[button color=”white” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/pg/zespolszkollacznosci/photos/?tab=album&album_id=1357642484412483″]Zobacz relację zdjęciową na Facebooku[/button]

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.